Kargo & İade

Browwauw.com adresinde yer alan ve ön sipariş ile sipariş edilen ürünler 1 Mayıs tarihinden itibaren kargoya verilecektir. Kargo işleminiz gerçekleştiğinde bilgileriniz sms ve mail ile tarafınıza iletilecektir.

 

Satın aldığınız ürünleri Kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, ambalajlara zarar vermeden teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.
İade veya değişim süresi 14 gündür.
İade veya değişim talebinizi neden belirterek aşağıdaki bilgiler ile birlikte info@browwauw.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
-    Sipariş Numarasını
-    Ürün Kodunu
-    Alıcı / üye  Adı- soyadı – Telefon numarası- e-mail adresi
-    İptal Edilecek Ürün Adedini belirterek  e-posta adresine size ulaşabileceğimiz güncel telefon numarası ile birlikte iletiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart hediyesi ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

İade ürünün kargo ücretleri göndericiye aittir.
Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi yapılacaktır.

İLETİŞİM
ÇALIŞMA SAATLERİ
YARDIM

Tel: 0850 259 23 19

Email:  info@browwauw.com

Kampanya ve Çekilişlerden Haberdar Olun
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2019 by Beşikisıfır Danışmanlık Koz. Paz. İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.

0